Anastasia

Vysoké rozparky sú v móde a saténové svadobné šaty z dielne Tina Valerdi nie sú žiadnou výnimkou. Má bohatú sukňu, kráľovskú vlečku a transparentný chrbát s elegantnými gombičkami.

 

Pôvodná cena: 1250 €

Veľkosť: 38

Farba: Ivory 

Všetky šaty z kategórie VÝPREDAJ sú dostupné na showroome. Zľava platí len do vypredania a na výstavný kus v showroome. Na šaty z výpredaju neposkytujeme krajčírske úpravy. Šaty vo výpredaji je možné kúpiť len od 9.5.2019 do 31.5.2019.

 

Prosíme nevestičky, aby si svoj termín rezervovali len prostredníctvom nášho bezplatného rezervačného systému na tomto LINKU. Do poznámky uveďte aj názov modelu, ktorý si chcete prísť vyskúšať. Pri výpredaji je uprednostnená nevesta, ktorá príde do showroomu skôr. Za pochopenie ďakujeme a tešíme sa na Vás :)  

 

V showroome sa nedá platiť kartou. Za pochopenie ďakujeme. 

Kód: 138
Značka: Tina Valerdi
€1 250 –55 % €560
Anastasia
€1 250 –55 %

Sú šaty a potom sú hotové skvosty. Saténové svadobné šaty s rozparkom z dielne Tina Valerdi rozhodne patria do druhej kategórie. Sú výnimočné, luxusné, majú nádherné zdobenie, transparentný chrbát, dlhú dramatickú vlečku a úžasný rozparok. Svoje malé svadobné tajomstvá si môžete ukryť do štýlových vreciek. Šaty sú vďaka rafinovanému strihu a použitým materiálom ľahučké, pohodlné a ideálne aj na letnú svadbu.