O nás

Nový svadobný showroom zameraný na predaj svadobných šiat

Všetko sa to začalo mojimi vlastnými zásnubami. V momente, ako si muž môjho života kľakol a požiadal ma o ruku, myslela som len na jediné: „Kde nájdem šaty svojich snov?“

 

Vedela som, že v svadobný deň chcem mať na sebe svoje vlastné šaty, nie požičané, ale ušité len pre mňa. Šaty, ktoré mi budú aj roky po svadbe pripomínať náš veľký deň a v ktorých, tak ako kedysi ja v maminých svadobných šatách, sa budú moje dcéry hrávať na princezné a ktovie? Možno si ich dokonca vyberú za svoje svadobné šaty a stanú sa rodinným dedičstvom. Takým, ktoré sa bude dediť z generácie na generáciu.

 

Svadba je totiž presne o tom. O láske, rodine, o symboloch, milých spomienkach. O vďačnosti k minulosti a radosti z budúcnosti. Je to oslava, ktorá trvá jediný deň, no oslavuje sa niečo, čo pretrvá navždy. Príbeh jednej lásky.

 

Verím, že svadobné šaty sú symbol tohto príbehu. Sú to tie najdôležitejšie šaty v živote ženy, pretože vždy, keď sa na ne pozrieme alebo si ich z nostalgie oblečieme,  akoby mávnutím neviditeľného prútika sa v nás vynoria spomienky na náš svadobný deň. Na zamilovaný pohľad manžela, keď nás prvýkrát uvidel, na chuť svadobnej torty, na otcove spotené dlane, keď nás odvádzal k oltáru, na hrdý pohľad našej mamy, na Dja, ktorý roztancoval aj starú mamu, na prvú novomanželskú pusu.

 

 O tom všetkom je moja Vedana. O ženách, ktoré sú pripravené prekročiť magickú hranicu manželstva a začať písať svoj príbeh lásky - v šťastí aj v nešťastí.

 

Všetky šaty Vedana som vyberala osobne a tak, aby sa každé z nich mohli stať súčasťou vášho rodinného dedičstva. Mesiace som hľadala tých najlepších a najexkluzívnejších dizajnérov, ktorí pre každú nevestu ušijú jej šaty snov.

 

Vedana nie je svadobný salón. Je to miesto pre ženy, v ktorom si plnia svoje sny.

 

 

Tatiana

Zakladateľka Vedany