Spustili sme rezervácie na rok 2019! Čo všetko máme pre vás pripravené?

vedana_svadobny_salon_bratislava_svadobne_saty_na_mieru_sezona_2019

 

Milé nevesty #2019, začína sa nová svadobná sezóna a my sa nevieme dočkať, keď si k nám prídete vybrať svoje vysnívané šaty, ktoré budú len a len vaše! 

Čakajú na vás modely z najnovších kolekcií Tina Valerdi a Dominiss. Rezervácie sú na dva mesiace vybookované, tak sa poponáhľajte a naplánujte si nezabudnuteľný zážitok v našom showroome čo najskôr, pretože ušitie vašich vysnívaných šiat trvá 5 – 6 mesiacov. Svoju skúšku, počas ktorej budete v salóne len vy a váš sprievod, si môžete rezervovať v našom REZERVAČNOM SYSTÉME. Ak vám termín nevyhovuje, neváhajte nás kontaktovať, radi sa prispôsobíme.

Čo sa hľadania svadobných šiat týka, máme pre vás len malú radu: užite si to! V našej Vedane nám najviac záleží na tom, aby sa z nákupu svadobných šiat stal skutočný zážitok, na ktorý budete spomínať celý život. Zahoďte na chvíľu za hlavu stres zo svadobných príprav, vezmite kamošky a naplánujte si návštevu u nás, v historických priestoroch Starého mesta. Prežite nezabudnuteľnú atmosféru starej Bratislavy, prejdite Michalskou vežou, v ktorej vraj straší Biela pani v svadobných šatách, a zamknite si svoju lásku na Michalskom moste. Keď prídete k nám, jediné, čo musíte urobiť, je popíjať šampanské a skúšať si všetky šaty, na ktoré vám padne oko. Chvíle s vami skrátka milujeme!


Robíš to aj ty? 6 najčastejších chýb, pre ktoré si si ešte nenašla svadobné šaty


Tešíme sa na vaše nádherné zážitky zo svadobných príprav, na slzy šťastia, keď si nájdete svoje vysnívané šaty, na dojatú maminu, keď vás prvýkrát aj so závojom.

Do novej svadobnej sezóny vám prajeme, nech sa hľadanie vašich vysnívaných svadobných šiat stane jednou z najkrajších spomienok na svadbu. Inšpirujte sa novou kolekciou Dominiss a Tina Valerdi, ktorú máme na showroome. 

 

Vaša Vedana 

cela_kolekcia_svadobne_saty_predaj_bratislava 

 

Oleander, značka Dominiss, 925 €

Oleander1

Olimpic, značka Dominiss, 925 €

Olimpic2

 

Elias, značka Exclusive Dominiss, 1359 €

Elias (2)

Dominica, značka Tina Valerdi, 835 €

Dominica1