Príď na skúšku šiat 2.- 5 .11. a vyhraj 300 € na nákup šiat!

svadobne_saty_november 

V spolupráci s dizajnérskym domom Dominiss sme si pre teba pripravili poriadne prekvapenie. Rezervuj si termín skúšky na 2.- 5.11.2018 a získaj množstvo výhod!

  • Staň sa jednou z prvých neviest na svete, ktoré budú môcť vidieť, ale predovšetkým si vyskúšať celú novučičkú kolekciu Dominiss 2019Exclusive Dominiss 2019!
  • Viac ako 50 šiat kolekcie 2019 na jednom mieste! Bola by škoda si ich neskúsiť a ver nám, nepustíme ťa skôr, ako si všetky nevyskúšaš! Mimochodom, šampanské bude tiecť prúdom, tak nezabudni priniesť aj kamošky.
  • Veríme, že výber svadobných šiat nie je obyčajné nakupovanie. Je to špeciálna chvíľa a ak budeš v správnej spoločnosti a v správnom salóne, budeš na to spomínať do konca svojho života. Zahoď na chvíľu za hlavu stres z príprav svadby, zabudni na obavy z toho, či aj ty nájdeš „tie pravé šaty“. Príď s tou správnou partiou dám, ktorým dôveruješ, nadýchaj sa atmosféry starej Bratislavy a uži si skvelý deň u nás vo Vedane. O to ostatné sa postaráme my.
  • Rozhodli sme sa, že jednej z budúcich neviest trochu odľahčíme svadobný rozpočet, a tak jedna z návštevníčok získa kupón na nákup šiat v hodnote 300 eur. 

Vyhrajte kupón v hodnote 300 eur na nákup šiat!

Podmienky súťaže:

  • Rezervuj si voľný termín počas nášho špeciálneho Vedana víkendu 2.-5.11.2018 (piatok-pondelok).
  • Príď na skúšku, odfoť sa v našom showroome a zaves fotografiu na svoj Facebook a Instagram s hashtagmi #vedana #zenapripravenanavydaj
  • Každá návštevníčka, ktorá navštívi náš salón od 2. - 5.11.2018 bude automaticky zaradená do losovania o kupón v hodnote 300 eur.
  • Výherca bude vylosovaný 12.11.2018. Meno výhercu bude uverejnené na našom Facebooku a Instagrame.
  • Výherca získa kupón v hodnote 300€ na nákup svadobných šiat v showroome Vedana. Platnosť kupónu je 12 mesiacov od obdržania kupónu výhercom. Kupón je určený na meno výhercu a je neprenosný. Kupón sa nedá využiť na splatenie zálohy. Záloha za šaty musí byť riadne zaplatená. Kupón bude uplatnený až pri celkovej úhrade pri preberaní šiat. V prípade, ak zákazníkovi vznikne pri aktivácii kupónu preplatok, bude mu  riadne preplatený.
  • Súťaž platí len pre zákazníčky, ktoré navštívia náš showroom 2.-5.11.2018.  Na skúšku je potrebné sa objednať. Za skúšku svadobných šiat si neúčtujeme žiadny poplatok. Počet miest je limitovaný, preto si miesto rezervuj čo najskôr ;) 

Tešíme sa na teba!

Tím Vedana

 

Aj tieto šaty z kolekcie 2019 nájdeš v našom showroome...

Svadobné šaty Olimpic, Dominiss 2019

Olimpic2

 

Svadobné šaty Omella, Dominiss 2019

Omella

 

Svadobné šaty Ombre, Dominiss 2019

Ombre1