Nevesta s tetovaním: ako zakryť tetovanie na svojej svadbe?

svadobne_saty_nevesta_tetovanie_ako_zakryt_tetovanie_na_svadbe

Srdce, kotva, kríž - toto nie je pieseň od Barbary Haščáková (ale priznajte sa, teraz si ju budete spievať až do večera ako my). Toto sú tetovania, ktoré by sme v svoj svadobný deň najradšej zakryli. Každá nevesta s tetovaním určite súhlasí, že svoje tetovanie miluje. V živote sú však chvíle, keď by sme ho rady trochu zakryli, aby nepútalo na seba takú pozornosť.  Možno patríte k nevestám, ktoré chcú svoje tetovanie v svadobný deň chcete pekne vystaviť na obdiv (do toho!!). Možno však túžite mať svadobné fotografie, na ktoré sa budete pozerať aj o 50 rokov, bez tetovania. Našťastie, mám pre vás pár O-VE-RE-NÝCH tipov, ako na to.

 

1. Zázrak od Dermacolu a.k.a Najlepší korektor na zakrytie tetovania

Prisahám, nech mi prší v svadobný deň, keď klamem. Korektor Make Up Cover od zančky Dermacol je NAJLEPŠÍ korektor pod slnkom, ktorý zakryje všetko. Aj toto:

  • Fialovo-modré kruhy pod očami
  • Malý svadobný pozdrav v podobe vyrážok
  • A aj tetovanie

Presne tak. Konzistencia a krytie tohto mejkapu je taká úžasná, že tetovanie skryjete raz-dva. Ide síce o mejkap, no ja ho celé roky používam ako korektor. Stačí na čistú pokožku naniesť vrstvu korektoru, rozotrieť okraje do stratena, prepudrovať a abrakadabra – tetovanie je fuč. Ak mi neveríte, vyskúšajte a dajte mi vedieť. Na trhu nájdete aj špeciálne prípravky na zakrytie tetovania, no tento korektor sa mi v pomere cena:kvalita osvedčil ako najlepšia a najúčinnejšia možnosť.

 

ako_zakryt_tetovanie_na_svadbe

 

2. Čarovanie s farbami

Ak máte čierne, menšie tetovanie, bohato vám stačí vrstva korektoru. Ak však máte farebné tetovanie na väčšej ploche, potrebujete už trochu kumštu. Ten kumšt sa nazýva: neutralizácia farieb. Stačí sa riadiť farebnou paletou nižšie. Farby oproti sebe sa navzájom neutralizujú. To znamená, že ak máte zelenú farbu tetovania, musíte ju neutralizovať červenou farbou (dokonalú konzistenciu na prekrytie má tuhý červený rúž). Červenú farbu, naopak, neutralizujete zeleným korektorom (zoženiete ho vo väčších drogériách) atď. Postupujte rovnako ako pri prekrývaní čierneho tetovania: Najskôr naneste neutralizujúci podklad a následne Dermacol vo farbe vašej pokožky. Napokon môžete na tetovanie naniesť ešte tenučkú vrstvu mejkapu, okraje rozotrieť dostratena a jemne prepudrovať.  

tetovanie_nevesta_svadobne_saty_vedana

 

 3. Nájdite vhodné svadobné šaty, ktoré tetovanie zakryjú

Pozor, nezabudnite, že korektormi sa dá skryť hlavne malé tetovanie na rukách, krku, nohách atď. Ak však máte tetovanie na celých rukách či po celom chrbte a snívate o šatách bez ramienok, korektor nie je úplne ideálne riešenie. Na veľkých plochách bude už po pár hodinách objímania, tancovania a potenia viditeľný. Ak chcete tetovania naozaj zakryť, hľadajte na to vhodné svadobné šaty. U nás vo Vedane vám radi pomôžeme nájsť na to dokonalé svadobné šaty. Neznamená to však, že kvôli svojmu tetovaniu sa musíte vydávať v roláku. Hľadajte šaty s transparentnými prvkami na rukávoch, dekolte či na chrbte. 

A ešte jeden tip: Krásu svojho tetovanie nádherne zvýrazníte čipkovanými šatami

 

Inšpirujte sa našou galériou, v ktorej vám ukážeme niekoľko druhov šiat, ktoré vaše tetovanie buď úplne zakryjú, alebo pomocou luxusnej čipky a transparentných prvkov s výšivkami nádherne zvýraznia.  

 Čipkované svadobné šaty

Olimpic, značka Dominiss 

Olimpic1

Rafinovaná čipka s tranasparentnými prvkami.

 

Saténové svadobné šaty s vlečkou

Teresa by Tina Valerdi

Teresa2

Saténové šaty s rukávmi sú elegantnou voľbou, ktorá zakryje tetovanie na rukách.

 

Luxusné šaty so zdobenými rukávmi

Verona by Tina Valerdi

Verona (6)

 

 

Čipkované svadobné šaty s husto zdobenými transparentými rukávmi 

Oleander by Dominiss

 

Oleander 

 

 

Nechajte svoje tetovanie vyznieť v sexy svadobných šatách

Romantica by Tina Valerdi

Romantica (2)

 

Nenašli ste, čo ste hľadali? Prezrite si celú našu ponuku šiat alebo si rezervujte termín skúšky v našom salóne, kde pre vás spolu nájdeme vaše vysnívané svadobné šaty. 

 

S láskou, 

Tatiana, tím VEDANA

 

Autor: Vedana
Zdroj foto: Archív, Unsplash.com, Youtube